TANEČNÍ ŠKOLA HARTMANN TANEČNÍ KURZY V OPAVĚ

Partneři

Pánské obleky BANDI na ulici Sokola Tůmy v Ostravě

Chystáte se do tanečních? Oblékněte se dokonale, a navíc ušetřete až několik tisíc

Spousta mladých mužů se v tanečních obává, že s nimi žádná z přítomných slečen nebude chtít tančit. Jak se tomu dá předejít? Když se správně obléknete a budete působit jako rozený elegán, žádná vám neodolá. A naopak vám taneční partnerka odpustí, i když jí při tanci třeba nechtěně šlápnete na nohu. Podívejte se, v jakém oblečení uděláte ten nejlepší dojem a jak při jeho koupi navíc můžete ušetřit až 1.500 Kč.

Ideální obleky do tanečních s exkluzivní slevou 1.500 Kč

Stačí, když si stáhnete a vytisknete slevový VOUCHER a přinesete jej do kterékoli prodejny Pánské obleky BANDI. Zde si s pomocí profesionálního týmu odborných poradců vyberete ideální oblek do tanečních. Pak už jen předložíte při placení voucher, občanský průkaz jako doklad, že vám nebylo více než 18 let, zaregistrujete se a sleva je vaše. Pozor, akce platí pouze od 15. 6. do 12. 8. a nelze ji kombinovat s jinými akcemi a slevami.

 

SLEVA 10% NA TANEČNÍ OBUV H - DANCE

Absolventům našich tanečních kurzů bude poskytnuta sleva 10% na veškerou taneční obuv v nabídce, na taneční oblečení a limitovanou kolekci soutěžních šatů HellerDance.

http://www.hellerdance.cz/

TANEČNÍ MISTŘI MIROSLAV A ANDREA HARTMANNOVI

 

Mobil: 739676631


Email:

tanecnihartmann@seznam.cz


www.tanecnihartmann.cz

Privat:


Litultovice 176


74754 Mladecko

webdnes.cz
®2010, Taneční škola Hartmann, Opava
TOPlist